2020. január 29. szerda - Adél
Ebben a tanévben is szép sikereket értek el alsós tanítványaink mesemondó versenyeken.
A Bolyai János országos matematika verseny megyei fordulójára október közepén került sor a Bonifert Domonkos Általános Iskolában.
  2019.május 11-én rendezték meg az idei Nyelvész Bendegúz verseny országos döntőjét, melyen tanítványunk, Viczián Dániel 8.a osztályos tanuló 1.helyezést ért el.
  A 3.korcsoportos fiú röplabda Diákolimpia országos elődöntőjét május 8-án Székesfehérváron rendezték meg,
2019. április 13-14-én került megrendezésre a Torna Diákolimpia „B” kategóriás Országos Döntő.
2019. december 7. szombat, Budapest, Kossuth Lajos Általános Iskola
A Szegedi Fekete István Általános Iskola városi rajzversenyt hirdetett május végén.
Szép eredménnyel zárják a tanévet a 3. osztályos „ARANYOS” matematika versenyen szereplő lányok.
Ismét két bajnokcsapat és egyéni bajnok is!
  Március 25-én rendezték a röplabda Diákolimpia megyei döntőjét
Szegedi Arany János Általános Iskola 6724 Szeged, Kukovecz Nana utca 4-6