2019. március 21. csütörtök - Benedek
Az Országos Elődöntőről 5 csapatunk és 1 egyéni versenyzőnk jutott tovább az Országos Döntőbe.<br /><br />
Az  Arany-hét egyik fontos rendezvénye volt a városi szavalóverseny megrendezése.
A Szentesen megrendezett megyei Mesemondó versenyen Klacsák Dorottya 2. a osztályos tanulónk I. helyezést ért el.
A Magyar Természettudományi Társulat által kémia témakörben szervezett versenyt, a magyarországi és határon túli, magyar anyanyelvű iskolák 13-14 éves (hetedik és nyolcadik évfolyam) tanulói számára hirdette meg.
Május 31 és június 3.között rendezték Kecskeméten a 3.korcsoportos összevont labdajáték Diákolimpia országos döntőjét, ahol iskolánk fiú röplabda csapata is képviseltette magát és a 7.helyet szerezte meg.
Az Arany-hét keretében idén is vártuk az ifjú városi költők, írók műveit.
A nagy havazás ellenére nagy létszámban vettünk részt az idei rákoskerti tornaversenyen, Budapesten.
Az V. EPAM eKids Hackathon Scratch versenyen iskolánk csapata 2. helyen végzett
  Június 7-10-ig rendezték meg Nyíregyházán a 4.korcsoportos összevont labdajáték Diákolimpiát, amelyre bejutott iskolánk fiú röplabdacsapata.
Április 13-án került megrendezésre a Tudásbajnokság megyei döntője Makón. Iskolánk alsó tagozatát 28 tanuló képviselte.
Szegedi Arany János Általános Iskola 6724 Szeged, Kukovecz Nana utca 4-6
Telefon: 62/547-056 Fax: 62/547-056