2019. november 21. csütörtök - Olivér
A Szegedi Fekete István Általános Iskola városi rajzversenyt hirdetett május végén.
Szép eredménnyel zárják a tanévet a 3. osztályos „ARANYOS” matematika versenyen szereplő lányok.
Ismét két bajnokcsapat és egyéni bajnok is!
  Március 25-én rendezték a röplabda Diákolimpia megyei döntőjét
Március 20-án iskolánkat két csapat képviselte az SZTE Juhász Gyula Gyakorló Általános Iskolában megrendezett Magical Nature angol nyelvű csapatversenyen.
  2019.május 11-én rendezték meg az idei Nyelvész Bendegúz verseny országos döntőjét, melyen tanítványunk, Viczián Dániel 8.a osztályos tanuló 1.helyezést ért el.
  A 3.korcsoportos fiú röplabda Diákolimpia országos elődöntőjét május 8-án Székesfehérváron rendezték meg,
2019. április 13-14-én került megrendezésre a Torna Diákolimpia „B” kategóriás Országos Döntő.
A közelmúltban rendeztük meg a 3-4. évfolyam szépkiejtési versenyeit.
Az Országos Elődöntőről 5 csapatunk és 1 egyéni versenyzőnk jutott tovább az Országos Döntőbe.<br /><br />
Szegedi Arany János Általános Iskola 6724 Szeged, Kukovecz Nana utca 4-6
Telefon: 62/547-056 Fax: 62/547-056