2017. december 16. szombat - Aletta, Etelka
2017. december 9.
A zsűri Lauly Hanna Laura 2.c osztályos tanulónkat II. helyezéssel díjazta
Iskolánk tornászai a Magyar Tornaszövetség versenyeinek őszi fordulóján is versenyeztek.
Május 19- én rendezték Budapesten a 3.korcsoportos fiú röplabda Diákolimpia országos elődöntőt, amelyet iskolánk csapata megnyert.
Sándor Lilla olvasás-szövegértés tantárgyból 1. helyezést ért el.
  Avar Ármin, 3.b osztályos tanuló a városi mesemondó versenyen 1. lett, a megyei versenyen szintén 1. helyezést ért el.
A Bolyai Matematika Csapatverseny megyei fordulójában ismét kiemelkedő eredménnyel büszkélkedhet iskolánk.
A 2016/2017- es tanévben is képviselte magát iskolánk a Tudásbajnokság 6 fordulós levelezőversenyén.
Május hónapban hatodikos tanítványaink kimagasló sikereket értek el több versenyen is.
Kövesdi Adél, 3.b osztályos tanuló a Járási Mesemondó versenyen II. helyezést ért el.
Szegedi Arany János Általános Iskola 6724 Szeged, Kukovecz Nana utca 4-6
Telefon: 62/547-056 Fax: 62/547-056