2018. szeptember 26. szerda - Jusztina
A Magyar Természettudományi Társulat által kémia témakörben szervezett versenyt, a magyarországi és határon túli, magyar anyanyelvű iskolák 13-14 éves (hetedik és nyolcadik évfolyam) tanulói számára hirdette meg.
Május 31 és június 3.között rendezték Kecskeméten a 3.korcsoportos összevont labdajáték Diákolimpia országos döntőjét, ahol iskolánk fiú röplabda csapata is képviseltette magát és a 7.helyet szerezte meg.
Május 19-én rendezték meg az Országos Angol Tanulmányi  verseny harmadik, utolsó, szóbeli fordulóját Békéscsabán, a JankayTibot Két Tanítási Nyelvű Általános Iskolában.
Május 9-én a fiú, május 10-én a lány 3.korcsoportos röplabda Diákolimpia országos elődöntőket rendezték meg Szegeden az Etelka sori tornacsarnokban.
2018. 04. 11-én került megrendezésre a IV. e-Kids Hackathon az EPAM Systems szervezésében. Iskolánk két négy fős csapatot is indított a 8.a osztályból.
  Június 7-10-ig rendezték meg Nyíregyházán a 4.korcsoportos összevont labdajáték Diákolimpiát, amelyre bejutott iskolánk fiú röplabdacsapata.
Április 13-án került megrendezésre a Tudásbajnokság megyei döntője Makón. Iskolánk alsó tagozatát 28 tanuló képviselte.
A Béke Utcai Általános Iskolában megrendezett 60 nap alatt a Szótár körül Városi Szótárversenyen’ a 8.a osztály csapata kategóriájában I. helyezést ért el.
A Diákolimpián bronzérmesek lettek a 2. korcsoportos labdarúgóink.
  Március 19- én rendezték a 4. korcsoportos röplabda Diákolimpia megyei döntőjét, ahol iskolánk fiú csapata aranyérmes lett.
Szegedi Arany János Általános Iskola 6724 Szeged, Kukovecz Nana utca 4-6
Telefon: 62/547-056 Fax: 62/547-056