2018. május 27. vasárnap - Hella
A Béke Utcai Általános Iskolában megrendezett 60 nap alatt a Szótár körül Városi Szótárversenyen’ a 8.a osztály csapata kategóriájában I. helyezést ért el.
A Diákolimpián bronzérmesek lettek a 2. korcsoportos labdarúgóink.
  Március 19- én rendezték a 4. korcsoportos röplabda Diákolimpia megyei döntőjét, ahol iskolánk fiú csapata aranyérmes lett.
Hagyományainkhoz híven, idén is iskolánk rendezte meg a legkisebbek városi szavalóversenyét.
Avar Ármin személyiségével, egyéni hangjával, tiszta beszédével, előadásmódjával bűvölte el a zsűrit és a hallgatóságot.
Május 9-én a fiú, május 10-én a lány 3.korcsoportos röplabda Diákolimpia országos elődöntőket rendezték meg Szegeden az Etelka sori tornacsarnokban.
2018. 04. 11-én került megrendezésre a IV. e-Kids Hackathon az EPAM Systems szervezésében. Iskolánk két négy fős csapatot is indított a 8.a osztályból.
Tornászaink ismét nagyon szépen szerepeltek.
Február 17-én iskolánk vegyes csapata először vett részt a városi „Csimota” sportvetélkedőn.
Ismét minden csapatunk továbbjutott a Torna Diákolimpia Országos Döntőjére.
Szegedi Arany János Általános Iskola 6724 Szeged, Kukovecz Nana utca 4-6
Telefon: 62/547-056 Fax: 62/547-056