2022. október 5. szerda - Aurél
Tanórán kívüli foglalkozások   
2021/2022

Tanórán kívüli tevékenységek a 2021/2022-es tanév első félévében

Pedagógus
Tanórán kívüli tevékenység típusa
Osztály / csoport
A hét B hét
Terem
nap óra (pl. 12.00-12.45) nap óra (pl. 12.00-12.45)
Arató Andrea differenciált képességfejlesztés (tehetséggondozás) 2.b kedd 5.óra: 12.00-12.45 hétfő 5.óra: 12.00-12.45 56
Arató Andrea differenciált képességfejlesztés (korrepetálás) 2.b péntek 5.óra: 12.00-12.45 péntek 5.óra: 12.00_12.45 56
Béltekiné Kántor Tünde informatika fakultáció 7c kedd 6. óra: 12.55-13.40 kedd 7. óra: 14.00-14.45 39
Béltekiné Kántor Tünde informatika fakultáció 8.a,b,d kedd 8. óra kedd 8. óra 39
Béltekiné Kántor Tünde informatika fakultáció 8. c péntek 6. óra: 12.55-13.40 csütörtök 6. óra: 12.55-13.40 39
Béltekiné Kántor Tünde szertorna 1 versenyzők hétfő, szerda 17.00-18.00 hétfő, szerda 17.00-18.00 tornaterem
Béltekiné Kántor Tünde szertorna 2 alsósok kedd, csütörtök, péntek 16.00-17.00 kedd, csütörtök, péntek 16.00-17.00 tornaterem
Béltekiné Kántor Tünde szertorna 3 felsősök kedd, csütörtök, péntek 17.00-18.00 kedd, csütörtök, péntek 17.00-18.00 tornaterem
Hajdu-Balogh Ramóna magyar felvételi előkészítő 8.b kedd 14:00-14:45 kedd 12:55-13:40 33-as
Hajdu-Balogh Ramóna magyar felvételi előkészítő 8.c szerda 14:00-14:45 szerda 14:00-14:45 A-hét_35-ös B-hét: 44-es
Hajdu-Balogh Ramóna DÖK-gyűlések 4-8. osztály minden hónap 1. szerdája 14:00-15:00 - - biológiaterem
Doba Mihály György színjátszó szakkör (2 óra) 2.-7.osztály Kedd 6.-7.óra Kedd 7.-8.óra 58.
Dobos János Zoltán matematika felvételi előkészítő 8.c csütörtök 14.00-14.45 csütörtök 14.00-14.45 46
Fekete Zoltán labdarúgás 3-4 3-4. osztály hétfő 15.30-17.00 hétfő 15.30-17.00 tornaterem
Fekete Zoltán labdarúgás 5-6 5-6. osztály szerda 15.30-17.00 szerda 15.30-17.00 tornaterem
Fekete Zoltán labdarúgás 7-8 7-8.osztály csütörtök 14.00-15.30 csütörtök 14.00-15.30 tornaterem
Fodor Adél differenciált képességfejlesztés (korrepetálás) 4.c kedd 12:55-13:40 kedd 12:55-13:40 54
Hatala Edit differenciált képességfejlesztés (délutáni angol) 1.a kedd, csütörtök 14:00-14:30 kedd, csütörtök 14:00-14:30 34
Holló-Szabó Gyöngyike differenciált képességfejlesztés (tehetséggondozás) 4.b szerda 12.55-13.40 szerda 12.55-13.40 21. terem/kis tanári
Holló-Szabó Gyöngyike differenciált képességfejlesztés (korrepetálás) 4.b péntek 12.55-13.40 péntek 12.55-13.40 21. terem/kis tanári
Horváthné Érsek Virág differenciált képességfejlesztés (korrepetálás) 7. évfolyam szerda 14:00-14:45 szerda 14:00-14:45 44
Horváthné Érsek Virág differenciált képességfejlesztés (tehetséggondozás) 8.b (kémia) hétfő 14:00-14:45 hétfő 14:00-14:45 44
Horváthné Érsek Virág differenciált képességfejlesztés (tehetséggondozás) 8. évfolyam (fizika) csütörtök 14:45-15:30 csütörtök 14:45-15:30 44
Ifkovicsné Karasz Ildikó differenciált képességfejlesztés (tehetséggondozás) 1.a kedd 12:00-12:45 kedd 12:00-12:45 51
Ifkovicsné Karasz Ildikó differenciált képességfejlesztés (korrepetálás) 1.a szerda 12:00-12:45 szerda 12:00-12:45 51
Jónás Diána rajz szakkör 2 óra 5-8.osztály szerda 15:00-17:00 szerda 15:00-17:00 35
Kovács Rea Alexa differenciált képességfejlesztés (délutáni angol) 1.a kedd, csütörtök 14:00-14:30 kedd, csütörtök 14:00-14:30 28
Kovács Rea Alexa differenciált képességfejlesztés (délutáni angol) 2.a Kedd, csütörtök 14:30-15:00 Kedd, csütörtök 14:30-15:00 28
Lajkóné Ágoston Diana differenciált képességfejlesztés (tehetséggondozás) 3.b hétfő 12.55-13.40 hétfő 12:55-13.40 1
Lajkóné Ágoston Diana differenciált képességfejlesztés (korrepetálás) 3.b csütörtök 12:00-12.45 csütörtök 12:00-12.45 1
Lass-Bárány Erika differenciált képességfejlesztés (tehetséggondozás) 2.a szerda 12.00-12.45 szerda 12.00-12.45 6- os terem v. a lenti aula
Lass-Bárány Erika differenciált képességfejlesztés (korrepetálás) 2.a csütörtök 12.00-12.45 csütörtök 12.00-12.45 6- os terem v. a lenti aula
Nyemcsok-Nagymihály Bernadett differenciált képességfejlesztés (korrepetálás) 6.b csütörtök 12:55-13:40 hétfő 13:50-14:35 46-os terem
Nyemcsok-Nagymihály Bernadett differenciált képességfejlesztés (tehetséggondozás) 7. évfolyam péntek 12:55-13:40 péntek 12:55-13:40 46-os terem
Pádár Tímea differenciált képességfejlesztés (délutáni angol) 2.a Kedd, csütörtök 14:30-15:00 Kedd, csütörtök 14:30-15:00 4
Pap-Takácsné Hefler Gabriella matematika felvételi előkészítő 8.a szerda 14.15-15:00 péntek 14.00-14.45 33
Pécsi Ildikó differenciált képességfejlesztés (tehetséggondozás) 3.c hétfő 12.55-13.40 hétfő 12.55-13.40 22
Pécsi Ildikó differenciált képességfejlesztés (korrepetálás) 3.c szerda 12.00-12.45 szerda 12.00-12.45 22
Ragályné Kispéter Gyöngyi magyar felvételi előkészítő 8.d hétfő 14-14.45 hétfő 14-14.45 50-es
Ribáné Kamarás Zsuzsanna differenciált képességfejlesztés (tehetséggondozás) 3.a hétfő 12:55-13:40 hétfő 12:55-13:40 49
Ribáné Kamarás Zsuzsanna differenciált képességfejlesztés (korrepetálás) 3.a péntek 12:55-13:40 péntek 12:55-13:40 49
Szabóné Horváth Anikó differenciált képességfejlesztés (tehetséggondozás) 2.d péntek 12.00-12.45 kedd 12.00-12.45 25
Szabóné Horváth Anikó differenciált képességfejlesztés (korrepetálás) 2.d hétfő 12.00-12.45 hétfő 12.00-12-45 25
Szabóné Módra Andrea differenciált képességfejlesztés (korrepetálás) 1.c péntek 12.00-12.45 péntek 12.00-12.45 20 v. aula
Szentmiklósiné Dóka Klára matematika felvételi előkészítő 8.b csütörtök 14.00-14.45 csütörtök 14.00-14.45 44
Szentmiklósiné Dóka Klára matematika felvételi előkészítő 8.d szerda 14.00- 14.45 szerda 12:55-13:40 44
Varga Tamás röplabda 1 kezdő 2-4. évf. hétfő, kedd, csütörtök, péntek 14.30-15.30, 15.00-16.00, 15.00-6.00, 14.00-15.30 hétfő, kedd, csütörtök, péntek 14.30-15.30, 15.00-16.00, 15.00-6.00, 14.00-15.30 tornaterem
Varga Tamás röplabda 2 haladó 5-7. évf. kedd, csütörtök 14.00-15.00 kedd, csütörtök 14.00-15.00 tornaterem
Vassné Gémes Zsuzsanna differenciált képességfejlesztés (tehetséggondozás) 5-6.évf. hétfő 14.00-14.45 hétfő 14.00-14.45 57.
Vassné Gémes Zsuzsanna differenciált képességfejlesztés (korrepetálás) 7-8.évf. kedd 14.00-14.45 kedd 14.00-14.45 57.
Volfordné Nagy Emőke differenciált képességfejlesztés (tehetséggondozás) 2.c péntek 12.00-12.45 péntek 12.00-12.45 53. v. aula
Volfordné Nagy Emőke differenciált képességfejlesztés (korrepetálás) 2.c hétfő 12.00-12.45 hétfő 12.00-12.45 39.
Vőneki Ádám Dezső iskolarádiós szakkör (2 óra) 5.b, 7.c péntek 6-7. óra péntek 6-7. óra stúdió
Zádori Judit differenciált képességfejlesztés (korrepetálás) 1.b péntek hétfő 12.00-12.45 2.
Szegedi Arany János Általános Iskola 6724 Szeged, Kukovecz Nana utca 4-6
Telefon: 62/547-056 Fax: 62/547-056