2021. június 20. vasárnap - Rafael
Tanórán kívüli foglalkozások   
2020/2021

Tanórán kívüli tevékenységek a 2020/2021-es tanév első félévében

Pedagógus
Tanórán kívüli tevékenység típusa
Osztály / csoport
A hét B hét
nap óra (pl. 12.00-12.45) nap óra (pl. 12.00-12.45)
Arató Andrea korrepetálás 1.b szerda 12.55 -13.40 péntek 12.55-13.40
Holló Szabó Gyöngyike korrepetálás 3.b kedd, csüt. 13-13.40, 12-12.40 kedd, péntek 12-12.40, 13-13.40
Ifkovicsné Karasz Ildikó korrepetálás 4.a csütörtök 14.00-14.45 kedd 14.00-14.45
Kelemen Edit korrepetálás 4.c szerda 12:00-12:45 kedd 13:00-13:45
Kelemen Edit tehetséggondozás 4.c hétfő 13:00-13:45 hétfő 13:00-13:45
Kovács Rea Alexa angol napközi 1.a kedd,csütörtök 14:00-14:30 kedd,csütörtök 14:00-14-30
Kovács Rea Alexa angol napközi 2.a hétfő,szerda 14:00-14:30 hétfő,szerda 14:00-14:30
Lajkóné Ágoston Diana korrepetálás 2.b szerda 14.00-14.45 csütörtök 13.00-13.45
Lajkóné Ágoston Diana tehetséggondozás 2.b hétfő 13.00-13.45 hétfő 13.00-13.45
Lass-Bárány Erika korrepetálás 1.a kedd 13.00-13.45 kedd 13.00-13.45
Lass-Bárány Erika tehetséggondozás 1.a péntek 12.00-12.45 péntek 12.00-12.45
Pécsi Ildikó korrepetálás 2.c hétfő, csütörtök 12:55 - 13:40 hétfő, szerda 12:55 - 13:40
Ribáné Kamarás Zsuzsanna korrepetálás 2.a kedd 14:00-14:45 kedd 14:00-14:45
Ribáné Kamarás Zsuzsanna tehetséggondozás 2.a péntek 14:00-14:45 péntek 14:00-14:45
Szabóné Horváth Anikó korrepetálás 1.d hétfő 12.00 -12.45 hétfő 12.00 -12.45
Szabóné Horváth Anikó tehetséggondozás 1.d csütörtök 12.00 -12.45 csütörtök 12.55 - 13.40
Vass-Józsa Katalin korrepetálás 3.c péntek 12.00-12.45 Péntek 12.00-12.45
Vass-Józsa Katalin tehetséggondozás 3.c Kedd 12.00-12.45 szerda 12.00-12.45
Volfordné Nagy Emőke korrepetálás 1.c péntek 12.00 -12.45 péntek 12.00 - 12.45
Volfordné Nagy Emőke tehetséggondozás 1.c csütörtök 12.55 - 13.40 csütörtök 12.55 - 13.40
Vőneki Ádám Dezső
magyar felvételi előkészítő 8.b csütörtök 14:00-14:45 hétfő 12:55-13:40
magyar felvételi előkészítő 8.c kedd 14:00-14:45 kedd 14:00-14:45
Zádori Judit korrepetálás 4.b hétfő 12:55-13:40 hétfő 12:55-13:40
Zádori Judit tehetséggondozás 4.b kedd 12:55-13:40 kedd 12:55-13:40
Belházyné Szombathelyi Ágnes 8.d matek felvételi előkészítő 8.d csütörtök 14.00-14.45 csütörtök 14.00-14.45
Pap-Takácsné Hefler Gabriella 8.a,c matek felvételi előkészítő 8.a,c kedd, csütörtök 14.00-14.45 kedd, csütörtök 14.00-14.45
Ragályné Kispéter Gyöngyi 8.d magyarfelvételi előkészítő 8.d kedd 13.00-13.45 kedd 14.00-14.45
Ragályné Kispéter Gyöngyi 8.a magyarfelvételi előkészítő 8.a csütörtök 14.00-14.45 szerda 14.00-14.45
Szentmiklósiné Dóka Klára 8.b matek felvételi előkészítő 8.b csütörtök 14.00 - 14.45 csütörtök 14.00 - 14.45
Szentmiklósiné Dóka Klára 7.b,d ECDL 7.b,d kedd 14.00 - 14.45 kedd 14. 00 - 14.45
Varga Tamás röplabda 2-6. évf hétfő, kedd, csüt. 14-15:30 hétfő, kedd, csüt. 14-15:30
Béltekiné Kántor Tünde 8.a b d ECDL 8.a, b, d Hétfő 14:00-14.45 hétfő 14.00-14.45
Béltekiné Kántor Tünde 7.c ECDL 7.c csütörtök 14:00-14.45 csütörtök 14:00-14.45
Béltekiné Kántor Tünde torna 1 (3 óra) 1-3. évf. kedd, csüt. péntek 16.30-17.15. kedd, csüt. péntek 16.30-17.15.
Béltekiné Kántor Tünde torna 2 (3 óra) 4-8. évf. kedd, csüt. péntek 17:30-18.15 kedd, csüt. péntek 17:30-18.15
Béltekiné Kántor Tünde torna 3 (2 óra) 1-8. évf. hétfő, szerda 17.15-18.00 hétfő, szerda 17.15-18.00
Szilva Péter 5.a ECDL 5.a kedd 12.55-13.40 kedd 14.00-14.045
Szilva Péter 5.b ECDL 5.b szerda 12.55-13.40 péntek 14.00-14.045
Szilva Péter 5.c ECDL 5.c csütörtök 12.55-13.40 csütörtök 12.55-13.40
Szilva Péter 6.a ECDL 6.a hétfő 12.55-13.40 csütörtök 14.00-14.045
Szilva Péter 6.b ECDL 6.b péntek 12.00-12.45 hétfő 14.00-14.045
Szilva Péter 6.c ECDL 6c péntek 12.55-13.40 csütörtök 12.00-12.45
Szilva Péter 7.a ECDL 7.a szerda 14.00-14.045 szerda 14.00-14.045
Szilva Péter 8.a,c ECDL 8.a,c kedd 14.45-15.30 kedd 14.45-15.30
Szegedi Arany János Általános Iskola 6724 Szeged, Kukovecz Nana utca 4-6
Telefon: 62/547-056 Fax: 62/547-056