2019. október 22. kedd - Elõd
1.a 
Osztályfőnök: Ifkovicsné Karasz Ildikó

Bakonyi Boglárka

Balogh Brigitta

Busa Botond

Csáki Petra Zita

Csúcs Léna

Dobó Bence

Engi Vilmos

Hausel Réka

Hebők Laura

Klacsák Dorottya

Kulácska Levente

Mazán Diána

Ménesi Mira

Nagymihály Nikolett

Nógrádi Anna Boróka

Pádár Réka

Palágyi Hanna Luca

Papfalvi Levente

Péli Anna Dominika

Pusztai Ádám Máté

Szabó Vanessza

Szűcs Kristóf

Szűcs Vanessza Evelin

T. Király Borka

Tóth Blanka

Tóth Péter

Urbán Anna

Vigh Tímea

1.b 
Osztályfőnök: Simonné Zádori Judit

Bajusz Jázmin

Bakacsi Dávid Zsolt

Bálint Botond

Borbola Zsombor

Gémes Nikolett

Gilicze Dorina

Gyányi Ádám Zoltán

Gyurika Zalán

Hegedűs Szabolcs

Hujbert Réka

Kiss Ella

Koncz Lara

Kreszta Aurél

Kristó Kitti Hanna

Mezei Anna Jázmin

Mohácsi Máté

Monostori Zsombor János

Németh Endre Benedek

Papp Róbert László

Piri Dominik

Simon Regina

Szatmári Liliána

Szekeres Gergő

Szorcsik Dániel

Tajti Benedek

Török Mira Dorina

Újfalusi Katalin Kitti

Varga Vencel László

1.c 
Osztályfőnök: Vezérné Szalma Márta

Bálint Vivien

Bera Emese

Bondár Boglárka

Buti Péter

Csehó Lili

Dén Zalán

Farkas Rebeka Eszter

Gémes Olivér Gábor

Illés Zsanett

Karasz Elvira Szofia

Kesjár Alex

Klein László Kevin

Kósa Bence

Kovács Ádám

Kulik-Nagy Dominik

Lajtár Máté

Lengyel Máté

Lippai Benett László

Nagy Martin Tamás

Németh Luca Kamilla

Patyik Konrád

Szabó Zoé

Százi Regina

Szekeres Milán István

Szél Noémi

Temesvári Hanna Noémi

Tix Klaudia

2.a 
Osztályfőnök: Arató Andrea

Ábrahám Tímea

Bakonyi Dorka

Benke Anikó

Benke Boglárka

Besesek Virág

Bukszár Borka

Csernus-Lukács Lilien Jázmin

Dávid Debóra

Dékány Donát

Deli Dominik Tamás

Doktor Ádám

Eckhart Zara Reese

Filep Fruzsina Emőke

K. Kis Petra Alexandra

Kecskeméti-Kovács Nóra

Kis Luca

Koczka Soma

Kovács Barbara Vanda

Kovács Hajnalka Nikolett

Kulacsik Áron Tamás

Lengyel Vivien

Miksi Benjamin

Molnár Kármen Anna

Olajos Dóra Ditta

Pető Ajsa Borbála

Sári Tamás

Somogyvári Soma

Szőke Bence

Tóth Borisz

Vas Mirella Gréta
2.b 
Osztályfőnök: Kelemen Edit

Balázs Fanni

Czégé Lili

Dunai Sándor Erik

Fekete Lehel

Fofana Namizata Szabina

Hévizi Brigitta

Huszák Anna Nóra

Ivanics Boglárka

Kazi Krisztián Alex

Kiss Benedek

Klovács Milán

Kovács Bertram

Köröm Szilárd Dávid

Krnács Nikol

Magyar Fanni Mónika

Molnár Zsófia Hanga

Nyemcsok Áron Konor

Pósta Luca

Rácz Zoltán

Rostás Nándor

Szabó Kata

Szakács Hédi Zoé

Székesi Dóra

Szél Milán

Szőcs Eszter

Tóth Ádám Roland

Tóth Adél Mária

Török Brianna

Varga Lara Lia

Vas Veronika

Virágh Bekény

2.c 
Osztályfőnök: Volfordné Nagy Emőke

Benke Dominik

Benkovics Evelin Panka

Cserny-Kuhn Bence

Deák Bence Dominik

Eperjesi Marcell

Fórizs Veronika Mária

Gigacz Réka

Kékes-Szabó Botond

Kékes-Szabó Rajmund

Kiszner Bulcsú

Kővágó Áron

Lauly Hanna Laura

Majzik Áron Mátyás

Ménesi Máté

Nagy Emília

Nagy Gábor Róbert

Nagy Luca Hanna

Nitsovits Natasa

Nyiri Péter

Országh-Sugár Zoé

Papp Endre Ede

Pintér Hanna

Pósta Zsombor

Révész Letícia

Szekeres Bence

Széll Dorina

Szeri Zsüliett Johanna

Tanács Tímea

Tóth Barnabás

Tóth Márk

3.a 
Osztályfőnök: Pécsi Ildikó

Ábrahám Szabolcs

Avram Natália Anna

Banai Vivien Nikoletta

Bánfi Zsombor Noel

Bóta Boglárka

Forray Sára

Gergely Nóra

Gulyás Dorka

Gulyás Petra

Gyalog Laura

Halász Viktória Anna

Ilic-Mendebaba Nestor

Kerekes Regina Flóra

Koós Emma Hedvig

Kovács Ildikó Alina

Ladányi Dávid

Mádi Flórián

Magony Leila

Molnár Ádám Péter

Pintér Petra

Pozsár Fanni

Révész Anna

Sütő Donát Mihály

Szabó Krisztina Réka

Szalai Liza

Székely Szonja

Szőke Bottyán

Varga Lili

Varga Nóra

3.b 
Osztályfőnök: Ribáné Kamarás Zsuzsanna

Abdussayed Ali

Apáti Alexandra

Avar Ármin

Buella Dániel

Czank Veronika

Czibula Janka

Fábián Lázár

Farkas Maja Anna

Fekete Szabolcs

Füleky Botond

Halász-Tanács Emma Gabriella

Hebők Dorka

Horváth Lívia

Huszár Zalán Ákos

Juhász Ádám

Karácsonyi Lili

Kiss Georgina

Klein Nikoletta

Koleszár Kevin

Lippai Lara Napsugár

Marunák Laura

Mészáros Gergő

Mikó Hédi Irma

Mucsi Márk

Nagy Dominika

Nagy Roxána Zora

Szabó-Bartók Eliza

Szász Nimród

Szekeres Réka Klára

Takács Máté Dániel

Tóth Aliz Judit

Tóth Noémi
3.c 
Osztályfőnök: Lajkóné Ágoston Diana

Arany Hanna Sára

Bécsi Hanna

Bicskei Janka Hedvig

Bogyó Patrik Bálint

Buti Zsuzsanna

Fodor Noel Dávid

Gellén Zsombor

Goda Szonja Lili

Gyömbér Tamás István

Iványi László János

Kello Málna Mátka

Kószó Boglárka

Laczi Dávid Dezső

Leichter Hanna

Márfai Lili

Mátó Dávid

Melnikava Ulyana Henadzievna

Molnár-Nagy Áron

Nagy Ferenc

Nagy Gergő János

Papp Boglárka

Piti Izabella

Pogonyi Regina

Roszik Szabolcs

Sántha Vanessza Evelin

Simon András

Sipka Norina

Szorcsik Dóra

Tóth Dorina Lilla

Tóth Vivien

4.a 
Osztályfőnök: Holló Szabó Gyöngyike

Balogh Csaba

Balogh Csanád Attila

Bene Napsugár Lilla

Bihari Nóra

Boros Patrik

Budai Krisztina

Doktor Ivett

Dömsödi Tekla

Gőgh Levente

Horváth Lilla

Kalmár Léda

Katona Sebestyén

Kiss Bence Benjámin

Kondacs Réka

Kovács Patrik

Laudisz Larion

Lengyel Léna

Maróthy Huba

Mittnacht Noel

Monostori Nóra

Nagy József

Pádár Panna

Papfalvi Laura Dea

Sándor Lilla Enéh

Sarkadi Lázár Dániel

Sima Zsigmond Bence

Somogyi Lilla

Szabó Endre

Szabó Katalin Sára

4.b 
Osztályfőnök: Dömösi Szilvia

Bigors Amira Lara

Börcsök Dávid Rómeó

Darvas Rómeó

Fejes Henrietta Mária

Fülöp-Németh Benedek

Gergely Máté

Gombkötő Adél

Hévizi Miklós Csanád

Izsó Henrietta Héra

Kalmár Lili Nóra

Kelemen Natália

Keresztesi Petra Inez

Kövesdi Adél

Léka Zsolt

Molnár Emma Edina

Molnár Jázmin

Papp Márton

Szabados Boróka

Szabó Dorka

Szabó István Zsombor

Szabó Kincső Sára


Szabó Noel Attila

Szekeres Gábor

Szepesi Máté

Szél Dániel Antal

Temesvári Gréta Anna

Varga Noémi

Vincze Zalán

Vígh Anna

Vígh Barnabás István

Zsók Lili

4.c 
Osztályfőnök: Vass Imréné

Abdussayed Esslam

Ádok Dániel Tamás

Berta Dávid

Bozóki Csilla

Czékus Panka

Kékes-Szabó Gergő

Laczkó Loránd

Mádai Lilla Júlia

Márton Benedek

Mészáros Nóra

Nagy Dániel

Nagy Emese

Olajos Balázs

Páli Ferenc

Páli Levente

Papp Emma

Péter-Szabó Annamária

Rozinka Ábel

Szathmári Levente

Takács Dániel

Tóth Fanni

Tóth Kinga Zsófia

Tóth Rudolf

Varga Luca

4.d 
Osztályfőnök: Abordán Szilvia

Abdussayed Mohamed

Bera András

Fehér Ádám

Geisel Erik

Gerbács Gergely Viktor

Gyurik Fanni

Horváth Zoé

Hujbert Zsófia

Kasa Zsombor

 

Keresztes Kira Bianka

Kovács Ramón József

Kovács Viktória

Kurucsai Balázs

Makra-Bolgár Bianka

Márton Edvin

Mészáros Gréta

Molnár Dominika

Nagy-Hegyesi Luca

 

Pető Panna Bíborka

Petrovszki Ramóna

Pillmann Szabolcs

Sándor Valentin

Szűcs Kristóf

Tari-Keresztes Maja

Török Máté

Zámbó Mihály Sándor

5.a 
Osztályfőnök: Mészáros Erika

Adányi Levente Attila

Balog Dorina Anna

Bíró Viktória

Csóti Lilla

Csőke Zalán Máté

Daróczi Ágnes

Kecskeméti Antónia

Kecskeméti Evelin

Kispál Zita

Kiss Petra Virág

Laudisz Lénárd László

Maróti Anna

Mikle-Baráth Milán

Mittnacht Karina

Molnár Írisz

Nádasdi Leila Anna

Nagy Emma Réka

Nagy Luca

Prágai Gabriella Piroska

Rully Merse Marcián

Stumpf Kira

Szőke Adrienn

Szőke Alexa

Tóth István

Varga Dóra

5.b 
Osztályfőnök: Volford Zsuzsanna

Auner Amadé Bálint

Bajusz Anna

Balogh Afrodité Barbara

Besenyei Bettina Lea

Chrappan Réka

Czibula Barnabás

Darázs Zsanett Barbara

Dobronay Dorottya

Farkas Nelli

Fogas Patrik

Frittmann Flóra

Gárgyán Tamás Sándor

Király Márk

Kis Balázs

Lengyel Csongor

Mádi Zsombor

Medvegy Csilla

Mészáros Kíra

Pintér Gergely

Rácz Nimród

Silló Barnabás Ákos

Sipos Emma

Szalontai Jenő Patrik

Tajti Levente Samu

Tóth Levente Samu

Vass Bianka Virág

5.c 
Osztályfőnök: Doba MIhály

Ábrahám Eszter

András Gréta

Bálint Dániel Árpád

Béres József Benedek

Berkes Alexa

Csánk Nikolett

Elhardt Réka

Gigacz Maja

Györi Milán

Hajdú Luca

Jenei Péter

Király Borbála Gréta

Lengyel Zoltán György

Maczelka Roland Dominik

Márfai Dóra

Nagy Boglárka Maja

Nyiri Dorka

Ördög Csanád

Papp Iringó Lenke

Ritter Balázs Róbert

Sallai Benedek

Simon Ákos

Sárdi Kamilla Ágnes

Szabados Martin

Szabó Attila

Szabó Máté

Szászi Zétény

Szilágyi Marcell

Szőke Noémi

Tóth Előd

5.d 
Osztályfőnök: Bártházi Eszter

Berkes Noémi

Gábor Kende Csaba

Gulyás Janka

Hegedűs Alex

Hegedűs Gergő

Horváth Balázs

Jakus Ádám Flórián

Kesjár Maja

Kocsis Olivér

Kovács Eszter

Kulcsár Márk

Madari Máté Gábor

Matovics Alex

Matovics Ivett

Molnár Vivien Lilla

Ormándi Zsanett

Orvos Ádám

Papp Regina

Rácz Laura Réka

Roka Dário Ramond

Roszik Fanni

Sajtos Alexa Viktória

Százi Ramóna

Varga Viktória Jázmin

Virág Anikó Csenge

Vozár Bence József

Zombori Vanessza Andrea

6.a  
Osztályfőnök: Ragályné Kispéter Gyöngyi

Csizmadia Vanda

Barna Laura Ilona

Benkó Barnabás

Borsi Botond

Dani Kristóf Zsolt

Fábián Boglárka Dóra

Faragó Blanka

Fodor Csanád

Gyalog Patrik

Horváth Áron

Kószó Anna

Ladányi Eszter

Márton Evelin

Mészáros Boglárka

Nádasdi Eszter

Nagy Eszter

Nózsi Ivett

Palinko Máté

Papp Izabella

Pesterac Lara

Szabó Csenge Eszter

Szabó Márton Benedek

Szabó Máté

Szőke Boglárka

Tóth-Kalocsai Koppány Attila

Varga Regina

6.b 
Osztályfőnök: Varga Tamás

Ari Roland

Bálint Ákos

Balogh Gréta Anna

Bányai Marcell Róbert

Baricsa Dóra

Berényi Kristóf

Berta Dorka

Bozóki Gábor Antal

Bráda Márton Ferenc

Dudás Noémi

Eperjesi Krisztina

Faragó Laura Jázmin

Habuczki Tamás Márk

Halász Blanka

Hartmann Nikolett

Herceg Viktória

Katona Natasa Fanni

Katona Vince Zsolt

Kasa Barnabás

Keresztes Nimród

Kiss Petra Éva

Kovács Zalán

Krnács Evelin

Ludvig Jázmin

Magony Laura

Nagy Gábor

Nagy Lili

Nagy Natali Anna

Nagy-Hegyesi Réka

Paksi Lilla

Papp Zsolt

Sándor Krisztián

6.c 
Osztályfőnök: Hajdú Erika

Aitoukaci Éva Dalila

Apáti Márk László

Bárkányi Ádám

Bíró Linda

Bíró Viktória

Borbély Réka Krisztina

Csajkás Antónia

Csejtei Áron

Csillag Endre

Elek Botond

Fekete Zente

Fodor Szaffi Virág

Furka Dániel Martin

Gyémánt Csaba

Hegedűs Alexa Petra

Herold Ármin

Kocsispéter Réka

Kószó Bence

Kovács Tamara

Lele-Nagy Krisztián László

Nógrádi Viktória Mercédesz

Ocskó Gábor

Remete Szabolcs

Sándor Norman

Szunyogh Roland Csaba

Tóth Dávid Márk

Vecsernyés Laura Klaudia

Szegedi Arany János Általános Iskola 6724 Szeged, Kukovecz Nana utca 4-6
Telefon: 62/547-056 Fax: 62/547-056