2020. július 3. péntek - Kornél, Soma
Tájékoztatás beiratkozásról

Tisztelt Szülők!

Megjelent az Emberi Erőforrások Minisztériuma köznevelésért felelős államtitkár határozata (2020. 03. 27.) a 2020/2021 tanév beiskolázásával kapcsolatosan.

A rendelet értelmében a járványügyi helyzetnek megfelelően változott a beiratkozás rendje. Mivel itt több elemnél szükséges a pontosítás, ezért csak a legközelebbi határidős feladatról tájékoztatom Önöket.

Azon gyermekeknek szülei, akik nem az iskola körzetében laknak, április 6-24. között az Arany János Általános Iskola intézményvezetőjéhez (titkarsag@aranyjszeged.sulid.hu) eljuttatja a szándéknyilatkozatot, melyben jelzi, hogy gyermeke a 202/2021 tanévet intézményünkben kívánja megkezdeni. Jelenleg nem áll rendelkezésünkre a szándéknyilatkozat formanyomtatványa. A fenntartóval történő egyeztetést követően iskolánk honlapján elérhető lesz a szándéknyilatkozat, legkésőbb április 5-ig.

Amennyiben egyértelműsítik a 2020/2021 tanév beiratkozásával kapcsolatos feladatokat, határidőket, a honlapon keresztül rögtön tájékoztatjuk Önöket.

Köszönöm megértésüket, együttműködésüket.

Kissné Gera Ágnes