2022. október 5. szerda - Aurél
Fogadó órák   
2021/2022

Alsós fogadó órák

  • 2021. november 8. 17.00 óra
  • 2022. április 11. 17.00 óra

 

Felsős fogadó órák

  • 2021. november 9. 17.00 óra
  • 2022. április 12. 17.00 óra

 

Tanári fogadó órák

A tanárok egyéni fogadó óráik időpontjaiban előzetes bejelentkezés alapján érhetők el. Bejelentkezni telefonon, a KRÉTA naplóban vagy a tájékoztató füzetben küldött üzeneten keresztül lehetséges.

Pedagógus
A hét B hét
nap időpont nap időpont
Arató Andrea csütörtök 10:00 csütörtök 10:00
Hajdu-Balogh Ramóna péntek 10:00 péntek 9:00
Bártházi Eszter csütörtök 12:00 csütörtök 12:00
Béltekiné Kántor Tünde Hétfő 3. óra hétfő 3. óra
Doba Mihály György Hétfő 10:00 Hétfő 11:00
Dobos János Zoltán csütörtök 9:00 csütörtök 9:00
Dobosné Beleki Márta Csütörtök 15.00 Csütörtök 15.00
Dömösi Szilvia Hétfő 4.óra Hétfő 4. óra
dr. Baloghné Konkoly Marianna Csütörtök 3. óra Csütörtök 3. óra
dr. Fogasné Szabó Zsuzsanna Noémi szerda 5.óra szerda 5.óra
Erhardt Zoltánné csütörtök 6. óra csütörtök 6. óra
Fekete Zoltán Péntek 3.óra Csütörtök 4.óra
Fodor Adél Péntek 3.óra péntek 3.óra
Forray Katalin Hétfő 3.óra Hétfő 3.óra
Gellén Dóra csütörtök 3. óra csütörtök 3. óra
Gulyásné Turcsányi Enikő
Hatala Edit péntek 9:00 szerda 10:00
Holló-Szabó Gyöngyike péntek 3. óra péntek 3. óra
Horváthné Érsek Virág hétfő 4. óra hétfő 4. óra
Ifkovicsné Karasz Ildikó hétfő 2.óra hétfő 2.óra
Illosvay Gábor György szerda 3. óra csütörtök 3. óra
Jaics György Imre Hétfő 10 óra Hétfő 10 óra
Jónás Diána Csütörtök 6. óra Hétfő 5.óra
Kecskeméti Marianna Gabriella Kedd 9 óra Kedd 9 óra
Kiss Katalin hétfő 4. óra hétfő 4. óra
Korom Bettina Csütörtök 6.óra Csütörtök 6.óra
Kovács Enikő hétfő 12:55-13:40 hétfő 12:55-13:40
Kovács Rea Alexa Kedd 6.óra Kedd 6.óra
Kreiniker Sándorné csütörtök 13:00-13:45 csütörtök 13:00-13:45
Lajkóné Ágoston Diana kedd 12:00-13:45 kedd 12:00-13:45
Lass-Bárány Erika hétfő 11.00-11.45 hétfő 11.00-11.45
Nyemcsok-Nagymihály Bernadett hétfő 11:00-11:45 cstörtök 10:00-10:45
Pádár Tímea hétfő 10.00-10.45 hétfő 10.00-10.45
Pap-Takácsné Hefler Gabriella csütörtök 10-10.45 csütörtök 10-10.45
Pécsi Ildikó kedd 12-12.45 kedd 12-12.45
Popovicsné Molnár Andrea hétfő 3. óra hétfő 4. óra
Ragályné Kispéter Gyöngyi Anikó szerda 9-10 szerda 9-10
Reményfyné Kiss Edit hétfő 12-12.45 kedd 12-12.45
Ribáné Kamarás Zsuzsanna kedd 13:00-14:00 kedd 13:00-14:00
Savanya Ildikó hétfő 9-9.45 hétfő 9-9.45
Somodiné Bálint Rebeka péntek 4.óra péntek 4.óra
Szabóné Horváth Anikó szerda 9.00-9.45 szerda 9.00-9.45
Szabóné Módra Andrea csütörtök 12.00-12.45 csütörtök 12.00-12.45
Szentmiklósiné Dóka Klára hétfő 10.00-10.45 hétfő 10.00-10.45
Törökné Tamás Tünde
Vágási Nóra szerda 10:00 szerda 10:00
Varga Tamás Árpád csütörtök 10-10.45 csütörtök 10-10.45
Vassné Gémes Zsuzsanna hétfő 4.óra hétfő 3.óra
Volfordné Nagy Emőke kedd 9.00-9.45 kedd 9.00-9.45
Vőneki Ádám Dezső hétfő 10:00-10:45 szerda 10:00-10:45
Zádori Judit csütörtök 9.00-9.45 csütörtök 9.00-9.45
Zsiros Zsuzsanna Erzsébet szerda 13.00-13:45 szerda 13.00-13:45
Szegedi Arany János Általános Iskola 6724 Szeged, Kukovecz Nana utca 4-6
Telefon: 62/547-056 Fax: 62/547-056