2018. október 22. hétfő - Elõd
Bejelentkezés
Felhasználónév:
Jelszó:
Belépés
Emlékezz rám
Tartós élelmiszer gyűjtés  
2017. november 28, kedd

Tisztelt Szülők!

A Rókusi Plébánia ebben az évben is tartós élelmiszerrel segíti karácsonykor az arra rászoruló családokat. Iskolánk – mint már az előző években is – szeretné segíteni ezt a munkát, ezért arra kérjük Önöket, hogy ha tehetik, december 4. és 15. között juttassák el tartós élelmiszer adományaikat a gyermekük osztályfőnökéhez. Ezeket az adományokat átszállítjuk a Plébániára, ahol tanulóink részt vehetnek a csomagolásban is, a Plébánia pedig gondoskodik arról, hogy a megfelelő helyre juttassa a csomagokat.

Köszönjük segítségüket!

Szegedi Arany János Általános Iskola 6724 Szeged, Kukovecz Nana utca 4-6
Telefon: 62/547-056 Fax: 62/547-056