2022. december 6. kedd - Miklós
Szegváron tornáztunk  
2012. szeptember 29, szombat

2009. február 7-én Szegváron, a Forray Tornán vettünk részt.

Ezen a versenyen a legjobb tornászok akár 5 éremmel is gazdagíthatták a gyűjteményüket.
Itt minden versenyző névre szóló emléklapot kap, az eredményétől függetlenül.


Eredményeink

  • I-II. korcsoportos fiúk csapatversenyében: 1. helyezést értünk el.
    • A csapat tagjai:
      • Vass Máté 3. b
      • Bélteki Péter 2. c
      • Körmöci Dominik 3. a
      • Laczi Gergely 4. b
      • Csabai Bálint 4. a
      • Berényi Richárd 3. b
    • Az egyéni eredmények
    • Egyéni összetettben:
      1. Csabai Bálint
      2. Laczi Gergő
      3. Körmöci Dominik
    • Ugrásban:
      1. Csabai Bálint
      2. Laczi Gergő
      3. Körmöci Dominik és Bélteki Péter
    • Gyűrűn:
      1. Csabai Bálint
      2. Laczi Gergő
    • Talajon:
      1. Csabai Bálint és Laczi Gergő
      2. Körmöci Dominik
      3. Vass Máté
  • Az I. korcsoportos fiúk csapatversenyében 2. és 3. helyen végeztünk.
    • Egyéni eredmények
    • Egyéni összetettben:
      1. Bélteki Péter
      2. Eperjesi Máté
    • Ugrásban:
      1. Bélteki Péter
      2. Györe Viktor
    • Gyűrűn:
      1. Bélteki Péter
      2. Eperjesi Máté
    • Talajon:
      • 2. Bélteki Péter és Eperjesi Máté
  • I-II. korcsoportos lányok csapatversenyében 1, 6. 11, és 12. helyen végeztünk.
    • Az 1. helyezett csapat tagjai:
      • Borsi Judit 3. a
      • Gyarmati Gréta 2. c
      • Varga Kamilla 3. c
      • Ördög Szimonetta 3. b
      • Turcsik Fatime 4. a
      • Bálint Nikoletta 3. c
      • Kotogány Renáta 3. a
    • Egyéni eredmények
    • Egyéni összetettben:
      • 2. Bálint Nikoletta
      • 3. Turcsik Fatime
    • Ugrásban:
      • 3. Bálint Nikoletta
    • Gerendán:
      1. Bálint Nikoletta
      2. Turcsik Fatime
      3. Ördög Szimonetta és Gyarmati Gréta
    • Talajon:
      1. Bálint Nikoletta
      2. Turcsik Fatime
      3. Ördög Szimonetta
  • A III-IV. korcsoportos lányok csapatversenyében 1. helyezést értünk el.
    • Az 1. helyezett csapat tagjai:
      • Beetz Anna 6. c
      • Eperjesi Eszter 6. a
      • Százi Liza 6. a
      • Dékány Lilla 5. c
      • Laczi Viola 6. a
      • Kotogány Bettina 6. a
      • Borsi Zsófia 8. b
      • Ilia Nikolett 8. c
    • Egyéni eredmények
    • Egyéni összetettben:
      1. Laczi Viola
      2. Kotogány Bettina
      3. Dékány Lilla
    • Ugrásban:
      • 3. Dékány Lilla
    • Gerendán:
      1. Laczi Viola
      2. Kotogány Bettina
      3. Ilia Nikolett
    • Talajon:
      1. Kotogány Bettina
      2. Laczi Viola
      3. Dékány Lilla
  • III-IV. korcsoportos fiúk egyéni összetett versenyében
    • 2. Bata Bence
    • Talajon:
      • 2. Bata Bence
      • 4. Kruppai Gábor
    • Ugrásban:
      • 1. Bata Bence
      • 3. Kruppai Gábor



Béltekiné Kántor Tünde

Szegedi Arany János Általános Iskola 6724 Szeged, Kukovecz Nana utca 4-6
Telefon: 62/547-056 Fax: 62/547-056