2019. június 20. csütörtök - Rafael
Arany Kupa 2013  
2013. május 6, hétfő

Eredmények

IX. Arany Kupa, Szeged, Arany János Általános Iskola

Szeged, 2013. Május 5.

I-II. korcsoportos fiú csapatverseny:

  1. Arany János Általános Iskola, Szeged (Szabó Nándor, Szirák Szabolcs, Benkó Balázs, Selényi Márk, Kálai Gábor)

 

I. korcsoportos fiú csapatverseny:

  1. Arany János Általános Iskola, Szeged (Berényi Kristóf, Benkó Barnabás, Pécsi Dávid, Torma Norbert, Körmendi Norman)

Egyéni versenyben:

  1. Benkó Balázs
  2. Szirák Szabolcs
  3. Selényi Márk (mind Arany)

I-II. korcsoportos leány csapatverseny:

  1. Arany János Általános Iskola „A”, Szeged (Kanász Jázmin, Böszörményi Tünde, Kiss Daniella, Czégé Klaudia, Kis Fanni, Papp Viktória, Török Klaudia)

3.Arany János Általános Iskola „B”, Szeged

10.Arany János Általános Iskola „C”, Szeged

 

I. korcsoportos 3 szeres leány csapatverseny:

1. Arany János Általános Iskola, Szeged (Szentmiklósi Nóra, Szekeres Szonja, Perneki Cintia, Piti Bianka, Miklós Dorina, Árendás Julianna, Czinkóczi Tímea)

 

Egyéni versenyben:

A 2002-ben született lányok versenyében:

  1. Kis Fanni
  2. Böszörményi Tünde
  3. Török Klaudia

A 2003-ban született lányok versenyében:

  1. Kanász Jázmin Arany)
  2. Papp Viktória (Arany)

A 2004-ben született lányok versenyében:

  1. Miklós Dorina (Arany)

 

I. korcsoportos 2 szeres leány csapatverseny:

1. Arany János Általános Iskola „A”, Szeged

6. Arany János Általános Iskola „B”, Szeged

9. Arany János Általános Iskola „C”, Szeged

 

Egyéni versenyben:

  1. Szűcs Dorka
  2. Mucsi Bernadett

III-IV. korcsoportos leány csapatverseny

  1. Arany János Általános Iskola „A”, Szeged (Lajkó Luca, Novák Adél, Kruppai Henrietta, Ördög Szimonetta, Gyarmati Gréta, Turcsik Fatime)

Weöres Sándor Általános Iskola, Szeged (Bakos Noémi, Orvos Alexa, Belle Marianna, Bolváry Csenge, Ility Nóra, Godó Viktória, Fürtön Dorina, Farkas Petra)

  1. Arany János Általános Iskola „B”, Szeged
    1. Arany János Általános Iskola „C”, Szeged
    2. Arany János Általános Iskola „D”, Szeged

Egyéni versenyben:

A 2001-ben született lányok versenyében:

  1. Balogh Violetta (Arany)
  2. Kovács Hanna (Arany)

A 2000-ben született lányok versenyében:

2. Gyarmati Gréta (Arany)

Az 1999-ben született lányok versenyében:

  1. Ördög Szimonetta (Arany)

Az 1998-ban született lányok versenyében:

  1. Turcsik Fatime (Arany)

 

III-IV. korcsoportos fiú verseny

Egyéni versenyben:

  1. Csabai Bálint
  2. Laczi Gergely
  3. Körmöci Dominik
  4. Szűcs Márton Zénó
  5. Eperjesi Máté (mind Arany)

 

További fényképek:

https://mail.google.com/mail/u/0/?shva=1#inbox/13e75d77e3e1b35f

https://mail.google.com/mail/u/0/?shva=1#inbox/13e78443ac852eb5

https://plus.google.com/u/0/photos/114594620739024688722/albums/5876983820203188641

 

Az eredmények részletesebben a Délmagyarországban is megjelentek:

http://www.delmagyar.hu/sport/megyei_gyozelmek_a_ix_arany-kupan/2332563/

 

Következő bemutatkozásunk a Családi napon lesz iskolánkban június elsején.

Szegedi Arany János Általános Iskola 6724 Szeged, Kukovecz Nana utca 4-6
Telefon: 62/547-056 Fax: 62/547-056