2023. február 7. kedd - Rómeó, Tódor
A Torna Diákolimpia Megyei Döntőjének eredményei  
2012. szeptember 29, szombat

2012. február 3-án iskolánkban került megrendezésre a Torna Diákolimpia Megyei Döntője. Mivel mi otthon voltunk, így mindenki versenyezhetett, aki már elég felkészült volt.Összesen 27 csapat, 162 tornásza versenyzett.


Iskolánk tornászainak eredménye:

 

I-II. korcsoportos lányok:

1. helyezett: Arany János Általános Iskola „A” csapata,
A csapat tagjai: Bunford Veronika 4. a, Török Klaudia 3. a, Czégé Klaudia 3. c, Kis Fanni 3. a, Balogh Violetta 4. c és Kovács Hanna 4. c.

3. helyezett: Arany János Általános Iskola „B” csapata
A csapat tagjai: Papp Viktória 2. d, Miklós Dorina 2. d, Varga Jázmin 2. b, Molnár Gabriella 3. b, Kiss Daniella 3. a, Böszörményi Tünde 3. a.

6. helyezett: Arany János Általános Iskola „D” csapata
7. helyezett: Arany János Általános Iskola „C” csapata12. helyezett: Arany János Általános Iskola „F” csapata
13. helyezett: Arany János Általános Iskola „E” csapata

Egyéni versenyben:
1. Balogh Violetta
2. Kis Fanni
3. Kovács Hanna

I-II. korcsoportos fiúk:

1. helyezett: Arany János Általános Iskola
A csapat tagjai: Szirák Szabolcs 1. a, Benkó Balázs 1. a, Függ Péter 5. c, Kuljak Richárd 4. a, Eperjesi Máté 4. a, Bélteki Péter 5. a. Szabó Nándor 1. a

Egyéni versenyben:
1. Bélteki Péter 5. a
2. Eperjesi Máté 4. a
3. Kuljak Richárd 4. a

III-IV. korcsoportos lányok:

1. helyezett: Arany János Általános Iskola „A” csapata
A csapat tagjai: Kruppai Henriett 5. a, Gyarmati Gréta 5. a, Ördög Szimonetta 6. a, Turcsik Fatime 7. c, Dékány Lilla 8. c, Varga Kamilla 6. a és Váradi Adrienn 5. c.

5. helyezett: Arany János Általános Iskola „B” csapata
7. helyezett: Arany János Általános Iskola „C” csapata

Egyéni versenyben:
1. Turcsik Fatime
2. Dékány Lilla

III-IV. korcsoportos fiúk:

1. helyezett: Arany János Általános Iskola
A csapat tagjai: Szűcs Zénó 6. a, Györe Viktor 4. a, Körmöci Dominik 6. a, Bata Bence 8. a, Csabai Bálint 7. a, Laczi Gergely 7. a, Szarka Kristóf 8. b.

Egyéni versenyben:
1. Laczi Gergely
2. Csabai Bálint
3. Bata Bence

Ezzel az eredménnyel minden első helyezett csapatunk iskolánkat képviseli a Kecskeméten, március 11-én megrendezésre kerülő Diákolimpia Országos Elődöntőn.

Február 25-én Szegvárra utazunk a Forray Kupára.

Szegedi Arany János Általános Iskola 6724 Szeged, Kukovecz Nana utca 4-6
Telefon: 62/547-056 Fax: 62/547-056