2019. május 24. péntek - Eliza, Eszter
Bejelentkezés
Felhasználónév:
Jelszó:
Belépés
Emlékezz rám
A 2019/2020 tanévre felvett elsősök névsora  
2019. április 17, szerda

Tisztelt Szülők!

Itt olvashatják a 2019/2020 tanévben induló első osztályok névsorait.

1.a

Osztályfőnök: Ribáné Kamarás Zsuzsanna

 

  1. Busa Boldizsár
  2. Buzás Emma
  3. Csamangó Bálint
  4. Csányi Tímea
  5. Csatári Fanni
  6. Darázs Léna
  7. Dékány Dorka
  8. Dudás Dalma Aranka
  9. Dudás Hargita Mária
  10. Fecskés Richárd
  11. Gombos Bence
  12. Gulyás Bence Zalán
  13. Gyuricza Borka
  14. Horváth Máté
  15. Juhász László
  16. Kis Gergő
  17. Kiss Marcell Péter
  18. Koós Tamás Ákos
  19. Kövesdi Abigél
  20. Kulacsik Kristóf Márk
  21. Macsánszky Lily
  22. Nacsa Ivett Kira
  23. Nagy Csenge Anna
  24. Papp Zsófia
  25. Pördi Roland Richárd
  26. Rozinka Lea Alma
  27. Somogyvári Olga
  28. Szigeti Gábor
  29. Tamasits Bíborka
  30. Teleki Dominik
  31. Tolna Gergely
  32. Török Anna Rózsa

1.b

Osztályfőnök: Lajkóné Ágoston Diana

 

  1. Babarczi Lili Anita
  2. Bereczky Bonca Barnabás
  3. Bíró Alexa
  4. Boros Dávid
  5. Boros Dominik
  6. Buti Mihály
  7. Czank Rebeka
  8. Dén Botond
  9. Fekete Vivien
  10. Geri Norina
  11. Gőgh Dóra
  12. Gyuris Dominik
  13. Hágelmann Benjámin József
  14. Kis Lara
  15. Kis Lotti
  16. Kiszner Kolos
  17. Kovács Zalán
  18. Krajkó Levente
  19. Lele-Nagy Jázmin Cecília
  20. Márta Hanna
  21. Márton Tamás
  22. Mikle-Baráth Máté
  23. Pintér Sára
  24. Prágai Róbert Benedek
  25. Rekedt-Nagy Kristóf Levente
  26. Somogyvári Vendel
  27. Tápai Erik
  28. Török Patrik
  29. Vincze Lilla Evelin
  30. Virágh Lilla Fanni
  31. Vőneki Csanád

1.c

Osztályfőnök:  Pécsi Ildikó

 

  1. Aitoukaci Ádám Ali
  2. Antóni Dominik
  3. Bagyin Luca
  4. Bakonyi Léna
  5. Bécsi Simon
  6. Bera Levente
  7. Csiszár Barbara Rózsa
  8. Farkas Nóra
  9. Fehér Janka
  10. Hajbel Dáriusz István
  11. Hanyic Petra
  12. Hegedűs Ádám Vince
  13. Herencsényi Kevin
  14. Jenei Dóra
  15. Juhász Jázmin
  16. Juhász Tamás
  17. Kispál Zalán
  18. Kovács Hunor
  19. Makra Alexandra
  20. Mészáros Ramóna Andrea
  21. Mónus Jázmin
  22. Nyári Regina Alexa
  23. Ódor-Fórizs Csaba Máté
  24. Pintér Dorka
  25. Radócz Márk
  26. Soós Levente Patrik
  27. Szabó Miléna Lia
  28. Szalma Marcell
  29. Szécsi Tamás Pál
  30. Szigethy Áron
  31. Szlama Zsombor
  32. Tábori Anna

 


Szegedi Arany János Általános Iskola 6724 Szeged, Kukovecz Nana utca 4-6
Telefon: 62/547-056 Fax: 62/547-056