2018. augusztus 22. szerda - Menyhért, Mirjam
Bejelentkezés
Felhasználónév:
Jelszó:
Belépés
Emlékezz rám
A 2018/2019 tanévre felvett elsősök névsora  
2018. április 26, csütörtök

Tisztelt Szülők!

Itt olvashatják a 2018/2019 tanévben induló első osztályok névsorait.

1.a

Osztályfőnök: Dömösi Szilvia

 

1. Adamik Anna Sára

2. Ambrus Hunor Balázs

3. Balázs Amand Dominik

4. Bigors Leila Alexa

5. Brunner Lilla

6. Darázs Ákos Regő

7. Fodor Csenge

8. Gáspár Cintia

9. Gáspár Zsombor

10. Győri-Buczkó Nándor

11. Harangozó Regő

12. Kamarás Virág Norina

13. Kerekes Csilla Emilia

14. Kiss Boglárka

15. Kotogány János

16. Kránicz István

17. Ladányi Dániel

18. Ladányi Vince

19. Molnár Bálint Péter

20. Molnár Levente

21. Nacsa Bendegúz

22. Papp Sámuel

23. Papp Emilia Emma

24. Radics Réka

25. Sosterics Gréta

26. Székely Szofia

27. Szigeti Dóra

28. Takó Petra

29. Vajda Léda

30. Varga Máté

31. Vaskó Aisa Lili

32. Vőneki Hunor

 

1.b

Osztályfőnök: Holló-Szabó Gyöngyike

 

1. Antal Máté

2. Ardai Laura

3. Apro Flórián

4. Árvai Dorka

5. Benke Csaba

6. Bús Bence

7. Csanádi Luca

8. Csorba Borbála

9. Csúz Dávid

10. Daróczi Regina

11. Gáli Noémi

12. Horti Márk

13. Huszár Eszter Zsófia

14. Kálmán Linett

15. Kohajda Maja

16. Kovács Nóra

17. Kozma Benjámin

18. Körmöczi Eliza

19. Körmöczi Regina

20. Lakatos Hanna Zoé

21. Márki Patrik

22. Mucsi Maja

23. Pesztránszki Laura

24. Piukovity Szofia

25. Repák Máté Keve

26. Soppela-Kun Dániel

27. Székely Botond

28. Szélpál Eliza Jázmin

29. Szurmai Enikő

30. Terhes Zorka

31. Tóth Csongor

32. Vörös Dániel


1.c

Osztályfőnök: Vass-Józsa Katalin

 

1. Bálint Áron

2. Birkás Dominik

3. Dull Babett

4. Faragó Gergő

5. Fodor Levente

6. Fodor Zoé Fanni

7. Hegedűs Dávid

8. Jankó Marcell

9. Karácsonyi Róbert Zsombor

10. Katona Ninetta

11. Kránicz Zselyke Küne

12. Kurucsai Blanka

13. Márkus Tamás

14. Márton Alina

15. Mászáros Dóra

16. Mészáros Balázs

17. Mikó Lukács László

18. Mucsi Marcell

19. Nagy Martin Noé

20. Nagy Fruzsina

21. Nagy Regina Zoé

22. Pap Csongor

23. Puskás Patrik

24. Rábik Botond

25. Sánta Bianka

26. Sinkó Regina Anita

27. Szabó Flóra

28. Szabó Lilien

29. Szénási Lara

30. Szilágyi Réka Lilla

31. Tóth Viktor

32. Tóth Zalán

 

 


Szegedi Arany János Általános Iskola 6724 Szeged, Kukovecz Nana utca 4-6
Telefon: 62/547-056 Fax: 62/547-056