2023. január 27. péntek - Angelika
5.c A 2021/2022-es tanév rendezvényei  
2020. szeptember 5, szombat

Szeptember

Nap

Program megnevezése

Időpont

1

Szülői értekezlet 1. évfolyam

17.00-19.00

6

Szülői értekezlet alsó tagozat

17.00-19.00

7

Szülői értekezlet felső tagozat

17.00-19.00

7

Író-olvasó találkozó Gimesi Dórával

14.30-16.00

17

Jelentkezés a levelezős tanulmányi versenyekre (Bendegúz, Bonifert)

 

20

"Újra együtt" - faliújság készítése

 

22

A Playschool-ra jelentkező gyermekek szüleinek tájékoztatása

17.00-18.00

23

Túl az Óperencián - népmese vetélkedő

14.00-16.00

24

DÖK-nap

8.00-12.00

24

Magyar Diáksport Napja

8.00-12.00

24

Kutatók éjszakája (természettudományos kísérletek bemutatása)

16.00-19.00

24

Kutatók éjszakája (látogatás helyszínekre tanulócsoporttal)

16.00-18.00

27

Virághagymák kiültetése

 

28

Playschool bemutató foglalkozás szülőknek

9.00-10.00

29

Népmese napja -kalandozás a mesék világába

8.00-15.00

30

4. évfolyam sportdélután

14.00-15.00

Nap

Program megnevezése

Időpont

1

"A zene az kell" - hangverseny a Zenei világnap tiszteletére

14.00 -15.00

1

Ősz a Füvészkertben

14.00-16.00

4

Állatmesék a könyvtárban

14.00-16.00

6

Rádiós emlékműsor az aradi vértanúk emlékére

10.00

7

Floorball házibajnokság 5. évf.

14.00-15.00

8

Játékos angol nyelvű foglalkozások indulása

16.00-17.00

9

Őszi gyalogtúra (5. évfolyam)

 

11

Látogatás a Vadasparkba (2. osztály)

13.00-17.00

13

Könyvtárfoglalkozás az óvodásoknak

10.00-11.00

14

3. évfolyam sportdélután

14.00-15.00

15

2.Játékos angol nyelvű foglalkozás -Szivárvány

16.00-17.00

16

Alapítványi bál

19.00-24.00

20

Mesemondó verseny 1.-2. osztály

14.00-15.30

20

Vers délben - a Rektori Hivatalnál

12.10 -15.00

21

DÖK Halloween Party

16:00-22:00

21

Halloween Party - játékos versenyek

16:00-17:00

21

Mesemondó verseny 3.-4. osztály

14.00-15.30

21

Futball házibajnokság 5.6. évf.

14.00-15.00

22

Megemlékezés az 56-os forradalomról

12.00

22

Könyvtári éjszaka

18.00-23.00

November

Nap

Program megnevezése

Időpont

4

Pályaorientációs nap

8.00-12.00

4

Floorball házibajnokság 6. évf.

14.00-15.00

5

Testvérosztályok kísérletező délutánja (7.b és 3.a)

14.00-15.00

5

1. osztályos tanulók negyedéves értékelése írásban

14.00

5

3. Játékos angol nyelvű foglalkozás – Angol játékok

16.00-17.00

8

Szülői értekezlet és fogadó óra alsó tagozat

17.00-19.00

9

Szülői értekezlet és fogadó óra felső tagozat

17.00-19.00

10

Testvérosztályok kísérletező délutánja (7.a és 3.c)

14.00-15.00

11

2. évfolyam sportdélutánja

14.00-15.00

11

Őszi papírgyűjtés

6:30-17:00

12

4. Játékos angol nyelvű foglalkozás – Játékország

16.00-17.00

16

Tolerancia nemzetközi napja

14.00-16.00

17

Jankay Országos Angol Nyelvi Verseny 7-8.évfolyam helyi forduló

14.00-15.30

18

Grand Cafe mozi 5-6.: Az igazi csoda

14.00-16.00

18

Diákolimpia sor és váltóversenyre felkészülés

14.00-15.00

19

5. Játékos angol nyelvű foglalkozás – Séta a farmon

16.00-17.00

23

Milne szavalóverseny iskolai forduló

14:00-15:30

24

Teadélután

 

25

Diákolimpia sor és váltóversenyére felkészülés

14.00-15.00

26

Testvérosztályok kísérletező délutánja (7.c és 3.b)

14.00-15.00

26

6. Játékos angol nyelvű foglalkozás – Számország

16.00-17.00

29

Adventi készülődés

 

 

Markovics Emlékverseny (röplabda) november szervezés alatt

 

December

Nap

Program megnevezése

Időpont

1

Diákolimpia sor és váltóverseny szervezés alatt

 

2

1. évfolyam sportdélután

14.00-15.00

2

Kulisszák mögött - drámás foglalkozással egybekötve látogatás a Szegedi Nemzeti Színházban

14.00 - 16.00

3

Adománygyűjtés meghirdetése a Rókusi plébánia közösségeinek javára

 

3

7. Játékos angol nyelvű foglalkozás

16.00-17.00

6

DÖK-Télapó

8:00-14:00

7

Mikulás futás (alsó tagozat)

13.00-14.00

8

Az év madara (5. és 6. évfolyam)

14.00-15.30

9

Futball házibajnokság 7.8. évf.

14.00-15.00

10

8. Záró játékos angol nyelvű foglalkozás – Nyílt foglalkozás szülőknek

16.00-17.00

15

Adományok gyűjtése és eljuttatása a Rókusi plébániára

9.00-11.00

21

Karácsonyi boldogságórák, gyertyagyújtás

11-13

Január

Nap

Program megnevezése

Időpont

7

Városi szavalóverseny meghirdetése

14.00

10

Móra nyomában – vetélkedő 5-6. osztályosoknak

14.00-16.00

13

Floorball házibajnokság

14.00-15.00

14

Meseakadály verseny az 1. évfolyamnak

14.00-15.00

17

Látogatás a Móra Ferenc Múzeumba - osztálykeretben (3.-4. osztály)

13.00-16.00

18

Szülői értekezlet a leendő elsősöknek

17.00-19.00

19

Médiakalandorok – Városi TV

14.30-16.00

21

Mozilátogatás a napközisekkel

13:00 - 16:00

25

Szép magyar beszéd - iskolai verseny

14:00-15:30

27

Floorball házibajnokság 8.évf.

14.00-16.00

Február

Nap

Program megnevezése

Időpont

4

Városi Bendegúz nyelvÉSZ verseny

14.00-14.45

7

Farsangi álarcok – kiállítás

14.00-17.00

7

Szülői értekezlet alsó tagozat

17.00-19.00

8

Szülői értekezlet felső tagozat

17.00-19.00

10

Farsang (alsó)

13.00-16.00

10

Floorball házibajnokság 5. évf. 2. forduló

14.00-15.00

11

Felsős farsang - DÖK-party

8:00-21:00

14

Nemzetközi könyvajándék nap - vakrandi egy könyvvel

8:00-12:00

15

Diákigazgató-jelöltek pályázatainak leadása

déli 12:00-ig

16

Szavalóverseny a 3. és 4. osztályosoknak

14.00-16.00

17

Diákigazgató-jelöltek (digitális) kampánybeszéd videójának leadási határideje

déli 12:00-ig

17

4. évfolyam sportdélután

14.00-15.00

18

Diákigazgatójelöltek bemutatkozása

8:00-8:15

19

Alsóvárosi kalandorok (templom, tájház)

14.00-16.00

23

Iskolai nyelvtan verseny 2-3-4. évfolyam

14.00-15.00

24

Kommunizmus és egyéb diktatúrák áldozataira emlékezünk

10.00

24

Szavalóverseny az 1. és 2. osztályosoknak

14.00-15.00

24

Futball házibajnokság 5.6. évf. 2. forduló

14.00-15.00

25

Megyei Bendegúz nyelvÉsz verseny

13.00-17.00

25

Diákigazgató-választás

9.45-10.20

28

Arany-hét: alsós munkaközösség napja

 

28

Arany torna házibajnokság

 

28

Móra mesék (játékos, kézműves délután) - osztályszinten

13.00-15.00

Március

Nap

Program megnevezése

Időpont

1

Arany-hét: "Nyitva van az Arany-kapu" - városi versenyek napja

 

1

Irodalmi kávéház

14.30-16.00

1

Városi szavalóverseny 1.-2. évfolyam

14.30-17.00

1

Városi rajzverseny eredményhirdetése

14.30

2

Arany-hét: humán munkaközösség napja: Szegedi mítoszvadászok (7-8. évfolyam számára)

14.00-16.00

4

Arany-hét zárónap

8.00-13.00

7

A pénz nem a fán terem - pénzügyi vetélkedő az 5-6. évf. számára

14.00-15.30

10

Floorball házibajnokság 6. évf. 2. forduló

14.00-15.00

11

Ünnepélyes megemlékezés: Március 15.

11.00.-13.00

17

Saint Patrick's Day-vetélkedők

 

18

Tavaszi nyitókép - aula dekoráció

 

22

A víz világnapja: Papírszínház -Egy csepp víz - könyvtári foglalkozás

14.00-15.00

22

Iskolai olvasás, és szépkiejtési verseny 3-4. évfolyam

14.00-15.30

24

Szavalóverseny

14.00-15.00

24

Iskolai matematika verseny 2-3-4. évfolyam

14.00-15.00

25

Testvérosztályok kísérletező délutánja (8.a és 4.b)

14.00-15.00

Április

Nap

Program megnevezése

Időpont

1

Bolondozzunk együtt!

14:00-15:00

2

Torna Diákolimpia A kategória országos verseny

8.00-18.00

3

Torna Diákolimpia A kategória országos verseny

8.00-18.00

4

Digitális Témahét

 

7

3. évfolyam sportdélután 2. forduló

14.00-15.00

11

Irodalmi flashmob - költészet napi megemlékezés

 

11

Holokauszt áldozataira emlékezünk

történelem órákon

11

Szülői értekezlet és fogadó óra alsó tagozaton

17.00-19.00

12

Testvérosztályok kísérletező délutánja (8.c és 4.c)

14.00-15.00

12

Szülői értekezlet és fogadó óra felső tagozaton

17.00-19.00

21

Leendő elsősök beiratkozása

8.00-19.00

21

Futball házibajnokság 7.8. évf. 2. forduló

14.00-15.00

22

Denevérles

19.00-22.00

22

Leendő elsősök beiratkozása

8.00-19.00

23

Megyei balladamondó verseny

9.30-12.00

23

Arany Kupa (helyi szervezésű országos tornaverseny)

8.00-18.00

24

Arany Kupa (helyi szervezésű országos tornaverseny)

8.00-18.00

25

Halász és a nagyravágyó felesége mesés évfolyam vetélkedő

 

25

Fenntarthatósági Témahét 3. évfolyam

 

29

Flashmob a Tánc világnapja alkalmából

14:00 - 15:00

29

Testvérosztályok kísérletező délutánja (8.b és 4.a)

14.00-15.00

 

Szeged Kupa Röplabda Verseny szervezés alatt

 

 

Tanítás nélküli munkanapok felhasználása

A 2021/2022. tanév rendje meghatározza a tanítás nélküli munkanapok számát (6 nap), felhasználásának lehetőségeit:

2021. szeptember 24. DÖK-nap

2021. november 4. Pályaorientációs nap

2021. december 11. Regenerációs szünet

2022. március 4. Arany-hét záró

2022. március 26. Regenerációs szünet

2022. június 10. Osztálykirándulások napja

 

Szülői értekezletek, fogadó órák

2021. szept. 6., 7.: alsós-felsős szülői ért.

2021. nov. 8., 9.: alsós-felsős fogadó óra és szülői ért. (16. 30-tól 2. évf. tájékoztató)

2022. február 7., 8. : alsós,felsős félévértékelő szülői ért.

2022. április 11., 12. : alsós-felsős szülői és fogadó óra

 

 

 

Szegedi Arany János Általános Iskola 6724 Szeged, Kukovecz Nana utca 4-6
Telefon: 62/547-056 Fax: 62/547-056